Spoštovani,

vabimo vas, da si ogledate 1. Tekmovanje v košarkarskih spretnostih v šolskem letu 2023/24, ki ga za učence prve triade osnovnih šol organizira naše društvo Košarkarska šola Ljutomer, skupaj s Košarkarskim klubom Lotmerk.

Tekmovanje bo v soboto, 18.11.2023 ob 9. uri v ŠIC Ljutomer. Skupaj bomo “tekmovali” tam nekje do 10.30. ure, potem pa še podelitev, obvezno slikanje, malica ipd…

Tekmovali bodo osnovnošolci iz OŠ Ljutomer, OŠ Cezanjevci, OŠ Stročja vas, OŠ Mala Nedelja, OŠ Gornja Radgona, OŠ Apače, OŠ Kapela, OŠ Sv. Tomaž, OŠ Miklavž, OŠ Kog, OŠ Ormož, OŠ Razkrižje, OŠ Odranci, OŠ Beltinci, OŠ Križevci in OŠ Središče ob Dravi.

Veselimo se druženja z najmlajšimi, vsekakor pa bomo počaščeni, če se nam boste pridružili tudi vi in si ogledali tekmovanje.

Košarkarski pozdrav,
KŠ Ljutomer in KK Lotmerk

Priloga – Jesensko druženje z žogo

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)