Teden otroka, ki je potekal od 2. 10. – 8. 10. 2017 smo obeležili tudi na Osnovni šoli Mala Nedelja. Učence je vsak dan v tednu čakala dejavnost na temo »Povabimo sonce v šolo«. V medvrstniških igrah na igrišču so se v starostno heterogenih skupinah učenci spoznavali in zabavali, skupaj so s kredami risali sončke ter se razgibavali. Imeli smo tudi odlične dneve dejavnosti. Starejši učenci so mlajšim brali pravljice, imeli smo ples v telovadnici, pri malici nas je čakalo slastno presenečenje, lahko smo si ogledali risanko ter izvedli smo skupno vadbo z raztezalnimi vajami v pozdrav soncu … V četrtek smo pisali »sončne misli« in izdelali razredna sonca, ki so bila razstavljena na kulturni prireditvi. V tem tednu pa smo začeli tudi z razpravami na temo letošnjega otroškega parlamenta »Šolstvo in šolski sistem«.