Spoštovani starši!

Bliža se dan daril in obdarovanja najdražjih ter najbližjih. Tudi mi bomo na šoli izvedli medsebojno obdarovanje med učenci, vendar smo se tokrat odločili za drugačen pristop.

Medsebojno obdarovanje bo potekalo na temo »STARA IGRAČA ZA NOVO VESELJE«; to pomeni, da otroci prinesejo od doma igračo ali namizno igro ali športni rekvizit ali športni dres, ki so se jih že naveličali, a so še vedno zanimivi za nekoga drugega.

Zagotovo se doma najde kaj od tega, zato NE KUPUJTE nič novega. Igrača mora biti v brezhibnem stanju, namizne igre morajo imeti vse pripadajoče dele, športni rekviziti in dresi brez poškodb. Ker je namenjeno za obdarovanje, tudi temu primerno zavito.

Obdarovanje bo potekalo v petek, 23. 12. 2022, ko imamo v šoli kulturni dan. Avtobus odpelje ob 11.30 uri, drugega razvoza ne bo. Kosilo bo.

V sredo, 21. 12. 2022, pa imamo na obisku PLANETARIJ za vse učence šole.

Lep božični pozdrav,
Ksenija Špur, koordinator projekta

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)