JESENSKE POČITNICE – KONJSKE DOGODIVŠČINE V ČAROBNEM DVORCU!

V času jesenskih počitnic se pripravite na nepozabno počitniško izkušnjo, kjer se srečata ljubezen do konjev in skrivnostna čarobnost našega dvorca! V našem programu “Konjske dogodivščine v čarobnem dvorcu” bodo otroci doživeli nešteto zabavnih in ustvarjalnih aktivnosti, ki jih bodo popeljale v svet čarovnij in prijateljstva.

Bolj podrobno, dnevni jesenski program zajema:

• VSAKODNEVNO DRUŽENJE S KONJI: Otroci se bodo spoznali z osnovami nege konjev, jih hranili in se naučili, kako jih pravilno jahati. Vsak otrok bo imel priložnost preizkusiti svoje veščine na konju, poleg tega pa se bomo, kot pravi grajščaki, popeljali tudi s kočijo.
  • USTVARJALNE DELAVNICE: Ustvarjalnost bo cvetela v naših delavnicah! Ustvarjali bomo čarovniške klobuke, magične okraske, strašne okostnjake in druge izdelke na tematiko noči čarovnic.
  • DRUŽABNE IGRE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI: Skupaj se bomo družili in tekmovali različnih športnih igrah, ki spodbujajo timsko delo in prijateljstvo. Naša igrišča bodo polna smeha in zabave! Hkrati pa bomo izdelali tudi čisto svojo družabno igro.
  • PLESNE URICE: Otroci se bodo lahko razgibali in izrazili svoje plesne talente v plesnih uricah, kjer bomo plesali in peli. Najpogumnejši bodo lahko sodelovali tudi na karaokah in na tekmovanju talentov!
  • ODKRIVANJE GRAJSKIH SKRIVNOSTI: Skupaj se bomo podali na raziskovanje in odkrivanje grajskih skrivnosti! Otroci bodo imeli priložnost raziskovati skrivne prehode, zgodbe in legende, ki obkrožajo naš dvorec ter se preizkusiti v iskanju zakladov.
  • PROST VSTOP NA DRUŽINSKI DAN – Noč čarovnic bo prav poseben dogodek za vse naše male čarovnike in čarovnice. Na ta dan se dobimo ob 10:00 in cel dan preživimo v središču vsega dogajanja – otroci imajo prost vstop na DRUŽINSKI DAN, kjer bomo uživali na koncertih različnih izvajalcev, spremljali gledališke predstave, plezali na napihljiva igrala, spoznali pravega čarovnika in še mnogo več.

Program je namenjen otrokom med 5. in 12. letom starosti. Možna udeležba na dnevni dogodivščini, ali na 4-dnevni dogodivščini s prostim vstopom na družinski dan.

Več informacij in prijave: https://www.ris-dr.si/go/1001/3498/JESENSKE_POCITNICE_KONJSKE_DOGODIVSCINE_V_CAROBNEM_DVORCU