Na Osnovni šoli Mala Nedelja smo 11. 9. 2024 izvedli DAN DEJAVNOSTI na temo ZDRAVJE. Delavnice so izvedli strokovni delavci Centra za krepitev zdravja – Zdravstveni dom Ljutomer.

Učenci razredne stopnje so bili vključeni v dve delavnici, in sicer ŠPORT SKOZI IGRO ter ZDRAV KROŽNIK. Ob tem so spoznali tudi delo kineziologov ter dietetičarke.

Učenci predmetne stopnje so sodelovali v delavnicah SAMOPODOBA IN STRES, AED in TPO, ZDRAV NASMEH, ZDRAVA SPOLNOST ter TEHNIKE SPROŠČANJA Z VIZUALIZACIJO. Starejši učenci so še bolje spoznali poklic dipl. zdravstvenega tehnika, dipl. medicinske sestre in psihologinje.

Nekaj učenk iz 9. razreda so ob koncu dneva dejavnosti izdelale zanimiv plakat, ki prikazuje vtise o delavnicah.