Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Počitnice se zaključujejo in pred nami je prvi šolski dan v letu 2024/2025. Vsi se ga že veselimo, saj so pred nami nova doživetja, nova znanja, nove veščine, sošolci, prijatelji… šola.

Prvič se srečamo v ponedeljek, 2. septembra 2024.

Nekaj informacij:

1. Za učence od 2. do 9. razreda se šolske aktivnosti pričnejo ob 7.30 uri. Dobimo se na šolskem igrišču. Pouk poteka do 12. 00 ure. Poskrbljeno bo za šolsko malico in kosilo.
  2. Šolski avtobus vozi tako kot pretekla leta. Prvi šolski dan bo odvoz v vse smeri ob 12.15 uri, drugega razvoza ob 14.45 uri ni. Vse druge dni so privozi v šolo in iz šole po ustaljenem voznem redu.
  3. Prvošolci vabljeni prvič v šolo s starši. Dobimo se v šolski telovadnici ob 9.00 uri. Se že veselimo in vas z veseljem pričakujemo.
  4. S seboj prinesite šolske copate, vrečko za copate, mapo, beležko, peresnico in šolsko torbo.

Naj bo šolsko leto 2024/2025 ustvarjalno, mirno, polno vedoželjnosti in učne motivacije.
Vse dobro.

Kolektiv OŠ Mala Nedelja